Profesyonel Hipnoterapi Eğitimi (İstanbul)

21-26 Mart tarihinde Hypnotherapy Training International olarak düzenlediğimiz 1. Basamak Eğitimi Terapötik Dönüşüm için Hipnoz harika bir çalışmayla tamamlandı. GoldenPark Taksim Otel’de düzenlenen eğitim sonunda tüm öğrencilerimiz 50 saatlik yoğun eğitimi tamamlayarak katılım sertifikalarını aldılar.

Dr. John Butler Hipnoz Uygulama
Dr. Butler sınıfiçi uygulama yapıyor.
Dr. Butler anlık indüksiyon gösterirken.
Anlık İndüksiyon.
Dr John Butler ve Psk. Hasan Arslan
Eğitim sonrası öğrencilerimizle.

 

 

 

 

 

 

 

 

16-20 HAZİRAN 2014, İSTANBUL (TERAPÖTİK DÖNÜŞÜM İÇİN HİPNOTERAPİ)

5 gün, 50 Saat Yoğun Eğitim (Sabah 09:00 – Akşam 19:30)

Kendinizde ve danışanlarınızda etkili kişisel değişimi yaratmak için dinamik hipnoz öğrenin. Kurs öğrencileri hipnoz ve hipnoz telkinleri fenomeninin heyecanlı dünyasıyla tanıştırır. Hipnozun gücünün ve potansiyelinin insan doğasında değişim yaratmak için nasıl kullanılabileceğini gösterir. Bu modülün başarıyla tamamlanması öğrencinin sigara bırakma, kilo verme, istenmeyen davranışlar, stres yönetimi, performans artırımı, otohipnozu öğretme ve bunun gibi yaygın problemlere hipnoterapiyi etkili bir şekilde kullanarak müdahale etmesini sağlar.

22-26 HAZİRAN 2014, İSTANBUL (KLİNİK HİPNOTERAPİ)

5 gün, 50 Saat Yoğun Eğitim (Sabah 09:00 – Akşam 19:30)

Danışanın bilinçaltı zihnine ulaşmak için hipnozu esnek bir şekilde yönlendirerek terapötik etkiye ulaşmak için kişisel gücünüzü ve dinamik stratejileri kullanarak etkili bir hipnoterapist olmayı öğrenin. Bu eğitimde öğrenci geniş bir yelpazedeki çeşitli klinik uygulamalara ve sınırsız sorun dizilerine hipnoz sanatını uygulamayı öğrenir. Hipnoz kullanımı kişisel sorunlar, psikosomatik rahatsızlıklar ve stresle ilişkili sorunların yanısıra kişisel gelişim, performans artırımı ve kişisel hedefler için de hızlı ve etkili metodlar kullanmayı sağlar.

* Son kayıtlarımız devam etmektedir.

Profesyonel Hipnoterapi Eğitimlerimizle İlgili Bilgilere Ulaşmak İçin Web Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Hipnoterapi Eğitimi

 

 

 

 

 

Reklamlar